BIO
Vznik kapely LANDSCAPE OF SHADOWS se datuje na léto roku 2019. Původně byla kapela zamýšlena jako studiový projekt kytaristy ZLOMA ( Soul WildAeon, Incalm) a JOJA ( Incalm, Acton Disputes, ex -MysteriousEclipse) , ale postupem času se z této myšlenky odbočilo a LANDSCAPE OF SHADOWS se stal regulérní kapelou po příchodu zpěváka ONDRY (ex -Made by Zero) , baskytaristy BEHERITA a bubeníka PATRIKA ÁRENDÁSE ( Ilegality, Babylon )


Kapela nahrála svůj první singl na podzim 2019 ve Studiu Šopa. Na to zanedlouho kapelu z časových důvodů opouští baskytarista Beherita bubeník Patrik. Za bicí zasedá BILLY-Q ( Sad Harmony, Soul WildAeon, ex-Shatoon, ex-MortalRation) , který se původně jako záskok za Patrika stává plnohodnotným členem.

V zimě roku 2020 vylétá první klipová vlaštovka Ritual z připravovaného EP s názvem "Better Then Live (Alone)", které vychází v srpnu 2022 pod vydavatelstvím BLACK BARN MUSIC.

Na konci léta 2021 kapela navazuje spolupráci s baskytaristou PETAHEM (ex -Endless) a CHYMUSEM ( Pačess, Inner Fear, Issacaarum, ex -Antigod) . 

Sestava se stává stabilnější, silnější a nová tvorba se oddaluje od původního metalcoru k modern/groovy/death metalu.


MEMBERS